Кошик
1035 відгуків

Наразі компанія не може швидко обробляти заявки клієнтів. Замовлення та повідомлення для компанії, надіслані з 04.01.2023 по 07.01.2023, будуть опрацьовані пізніше. З 08.01.2023 компанія продовжить роботу у звичайному режимі.

Ptenchik.in.ua

+380 (96) 789-10-10

Інтерактивний конструктор GraviTrax

Gravitrax – це система інноваційних інтерактивних треків, де діти зможуть проектувати та конструювати власні гоночні доріжки. Конструктори Гравітракс дозволяють експериментувати з гравітацією, кінетикою та прискоренням. Будуйте пастки та складні ходи, щоб перевірити як це відобразиться на швидкості кульки.

ІГРАШКИ GRAVITRAX ЦЕ:

  • Стартові набори;
  • Додатки до стартових наборів.

СТАРТОВІ НАБОРИ GRAVITRAX

Не лише складання лабіринтів порадує хлопчиків та дівчаток. Сам ігровий процес на отриманій доріжці – це теж цікава пригода. Діти можуть влаштовувати змагання, робити ставки на свою кульку та відчути дух суперництва.

Всі ігрові набори конструктори з кулькою сумісні між собою. Ви можете купити базовий комплект і до нього будь-який інший, який більше сподобається. Маючи всі набори інтерактивних треків, дитина зможе не обмежувати свою фантазію і вибудовувати величезні складні трампліни:

ДОДАТКИ ДО СТАРТОВИХ НАБОРІВ

Збираючи динамічний конструктор лабіринт Gravitrax, дитина познайомиться із законами фізики, дізнається про силу тяжіння, прискорення та динаміку. Відстежуючи ту чи іншу зміну, внесену в трек, дитина зможе з’ясувати причинно-наслідковий зв’язок, зрозуміти, що призвело до отриманого результату. З конструкторами бренду діти відчують себе справжніми дослідниками, які досліджують у лабораторії. Діти з 8 років зможуть на повну відчути процес творення та експериментів:

Динамічні лабіринти бренду підійдуть для хлопчиків та дівчаток віком від 8 років:

  • Будівлі;
  • Трек;
  • Катапульта;
  • Гармата;
  • Петля;
  • Молоток.

Суть гри полягає у побудові складних лабіринтів, які долатимуть металеві кульки. Діти зможуть ускладнювати доріжки додатковими елементами, прораховувати траєкторії та влаштовувати змагання між кульками у лабіринті. У цьому допоможуть рівні, плитки, петлі, споруди і пастки, що йдуть в комплекті.

Кульки рухаються так швидко, що не встигаєш устежити, як вони вже на фініші. Ускладнюйте лабіринти, вибудовуйте нові рівні та ставте пастки, щоб довше спостерігати за рухом.

 

ВАША ДИТИНА СТАНЕ СПРАВЖНІСІНЬКИМ ВЧЕНИМ-МЕХАНІКОМ ІЗ ДИНАМІЧНИМИ КОНСТРУКТОРАМИ GRAVITRAX!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner