Кошик
1035 відгуків

Наразі компанія не може швидко обробляти заявки клієнтів. Замовлення та повідомлення для компанії, надіслані з 04.01.2023 по 07.01.2023, будуть опрацьовані пізніше. З 08.01.2023 компанія продовжить роботу у звичайному режимі.

Ptenchik.in.ua

+380 (96) 789-10-10

NASA-ігрові набори, пазли, 3D моделі

 

Дитячі ігрові набори NASA на тему космосу допоможуть дитині зрозуміти, як влаштований Всесвіт і які процеси в ньому відбуваються.

Простота та наочність – запорука того, що дитина з цікавістю почне вивчати нові знання. Ігрові набори для розкопок та дослідження планети допоможуть зрозуміти з чого складається планета Земля, що таке метеорит, які у ньому можна знайти дорогоцінні камені та скільки планет у сонячній системі.

пазлы, игровые наборы NASA

Іграшки NASA це:

  • Пазли
  • 3D моделі
  • Набори для розкопок
  • Пускова установка

Дитячі пазли NASA із зображеннями шатлу, місяця або космічної експедиції Аполлон 11 підійдуть для дітей віком від 3 до 9 років. А для любителів моделювання є навіть ціла ігрова 3D модель Ракета та модель Сонячної системи, що світиться у темряві. Їх можна прикрасити фарбами та наклейками на свій розсуд.

 

Корисність від іграшок на тему космосу неоціненна. Діти стають допитливими, розширюють світогляд. Здобуття знань про навколишній світ під час ігрового процесу дає можливість легко запам’ятати інформацію та поглянути на космос з усіх боків. Невагомість, незвідані планети Сонячної системи, знамениті астронавти, що може бути цікавішим?

игровые наборы, 3d модели

 

Разом з ігровими наборами та пазлами NASA у вас з’явиться більше тем для розмов зі своїми дітьми. Спільні ігри дозволять дитині частіше проводити час з користю та досліджувати світ, не виходячи з дитячої кімнати, розвинути дрібну моторику рук, усидливість та уважність.

Розкажіть дітям про космос разом із іграшками бренду NASA!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner