Кошик
1052 відгуків

Ptenchik.in.ua

+380 (96) 789-10-10

Настільні ігри і пазли Joyband

Настільні ігри JoyBand – це продуманість кожної деталі сюжету та дизайну. JoyBand об’єднує найрізноманітніші настільні та розвиваючі ігри від нестаріючої класики до сучасних розробок.

НАСТІЛЬНІ ІГРИ JOYBAND – ЦЕ:

  • JoyBand Bontoy
  • JoyBand Purple Cow
  • JoyBand Trends

НАСТІЛЬНІ ІГРИ JOYBAND BONTOY

Унікальність серії JoyBand Bontoy у компактності ігр та використання мнемотехніки. Вони поділяються на серії: MemoBox Deluxe, MemoBox та FunBox

MemoBox Delux складається з 6 ігор, у кожній 52 картки та інструкція. Розраховані на дітей від 4 до 15 років. У ігор прості правила, в інструкції описано три рівня складності, так що можна ускладнювати завдання в міру того як дитина засвоює нові знання, а також вона компактна і її всюди можна брати з собою.

Методика що застосовується в цій лінійці:

  • Рівнозначно розвиває роботу обох півкуль головного мозку
  • Покращує пам’ять, уважність, швидкість реакції на події, логічне та образне мислення
  • Сприяє розвитку словникового запасу та вміння послідовно висловлювати думки
  • Забезпечує різнобічне та гармонійне сприйняття навколишнього світу
  • Збагачує інтелектуальний потенціал корисним досвідом та навичками

Ігри MemoBox забезпечують цікавий розвиток дитини. Дозволять дитині від 5 років освоїти базові знання алфавіту, математики, англійської та географії в ігровій формі. Такі настільні ігри розвивають пам’ять та концентрацію, а також готують дітей до школи.

 

 

Настільні ігри Fun Box розраховані для дітей від 3 та 5 років. Сприяють розвитку комунікабельності, уваги та швидкості реакції. Карткові ігри підходять для компанії від 2 осіб.

 

НАСТІЛЬНІ ІГРИ JOYBAND PURPLE COW

Лабораторія божевільного вченого популярна серед дітей віком від 9 років. Виконуючи з дитиною нескладні й пізнавальні досліди, батьки зможуть показати наскільки цікавою і захоплюючою може бути наука. А якщо ж дитина любить вчитися, цей набір буде для неї знахідкою. У комплекті докладна інструкція з картинками, роз’ясненнями та цікавими фактами. Всі досліди обов’язково виконувати під наглядом дорослих.

Ці ігри не тільки для дітей віком від 6 років. Металева упаковка дозволить надійно зберегти наповнення гри. Компактні ігри зручні від час подорожі.

 

НАСТІЛЬНІ ІГРИ JOYBAND PURPLE TRENDS

Рухливі ігри популярні серед діток від 6 років. Вони безпечні, не потребують нагляду дорослих під час гри. Розвивають реакцію і уяву в дітей. Настільні ігри розроблені на основі європейських аналогів та допомагають дітям налагодити навички комунікації.

Ігри бродилки та стратегії, популярні серед дітей від 10 років. Розвивають логічне мислення, увагу, швидкість реакції та дрібну моторику. Ці ігри допоможуть розвинути посидючість, а також навчить дитину формувати послідовні завдання та проявити стратегічні здібності.

 

 

ЗА РАХУНОК ЛЕГКОГО СЮЖЕТУ ТА ПРАВИЛ ЦЕ НАЙКРАЩИЙ ВИБІР ДЛЯ ВЕСЕЛОГО СІМЕЙНОГО ВЕЧОРА. РОЗВИВАЮТЬ УЯВУ В ДІТЕЙ І РОЗШИРЮЮТЬ КРУГОЗІР.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner