Кошик
1035 відгуків

Наразі компанія не може швидко обробляти заявки клієнтів. Замовлення та повідомлення для компанії, надіслані з 04.01.2023 по 07.01.2023, будуть опрацьовані пізніше. З 08.01.2023 компанія продовжить роботу у звичайному режимі.

Ptenchik.in.ua

+380 (96) 789-10-10

Ігрові набори та фігурки YUME

Усі дороги ведуть до Вивороту…

Ігрові набори та фігурки героїв популярного шоу Netflix Stranger Things від бренду YUME – це розкішний подарунок фанатам серіалу «Дивні дива».

ІГРАШКИ YUME – ЦЕ:

  • Ігрові набори;
  • М’які іграшки;
  • Фігурки персонажів серіалу Stranger Things.

ігрові набори yume

ІГРОВІ НАБОРИ YUME

Капсула “Дивні дива” – ідеальний спосіб розкрити таємниці, приховані в серіалі. Перенесіться у 1980-ті, розпакуйте ретро-телевізор та почніть розгадувати загадки капсули.

Зберіть 11 фігурок серіалу «Дивні дива» з усіх 4 сезонів серіалу, включаючи небачених раніше персонажів нового сезону.

Допоможіть Джонатану обробити його фотографію за допомогою води, зіграйте в аркадну гру в стилі 80-х і розкрийте безліч колекційних карток 80-х з колекційними витворами мистецтва, картками з наклейками зі значками Всесвіту Хоукінса, улюбленими фанатами серіалу і картками персонажів. Якщо вам пощастить, ви зможете знайти ультрарідкісну фігурку Демогоргона! Це найкрутіший подарунок для шанувальників «Дивних Див»

м'які іграшки yume

М’ЯКІ ІГРАШКИ YUME

Відмінною рисою серії м’яких іграшок бренду YUME є подвійність. В одній іграшці відображений позитивний і негативний герой серіалу Дивні Дива. Діти зможуть вигадувати більш захоплюючі сюжетні ігри, вживаючись у роль антагоністів та протагоністів, що дасть більше розуміння що таке погано та добре.

Окрім героїв популярного шоу від Netflix «Дивні Дива», бренд YUME зробив м’які іграшки Трансформерів! Твоє завдання – зібрати повну колекцію роботів:

  • Автоботів;
  • Десептиконів;
  • Звіроботів.

Влаштовуйте нескінченні бої за Кібертрон та Магічну Іскру, що породжує цілі світи у Всесвіті!

Особливої уваги вартує фігурка загадкового Містера Монополія!

ігрові фігурки yume

ФІГУРКИ ПЕРСОНАЖІВ СЕРІАЛУ STRANGER THINGS

Популярне шоу Netflix «Дуже дивні справи» переноситься у твою дитячу кімнату! Ігрові набори персонажів серіалу Дивні Дива включають 4 головних героїв і одну фігурку сюрприз.

У набір можуть входити чотири різних фігурки персонажів:

  • Елевен, Майк;
  • Дастін та Вілл;
  • Люк та додаткова фігурка Демогоргона.

Фігурки виконані з високоякісних матеріалів і добре пророблені до дрібниць, що дозволить вам поринути в атмосферу містичного світу Хоукінса та його мешканців.

 

М’ЯКІ ІГРАШКИ ТА ФІГУРКИ ПЕРСОНАЖІВ СЕРІАЛУ STRANGER THINGS ЧЕКАЮТЬ НА СВОЇХ ШАНУВАЛЬНИКІВ!
 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner