Корзина
192 отзыва

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заявки клиентов. Заказы и сообщения для компании, присланные с 15.05.2021 по 23.05.2021, будут обработаны позже. С 24.05.2021 компания продолжит работу в обычном режиме.

Ptenchik.in.ua

Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380966140339

Пеналы Upixel

Молода й амбітна компанія «Uanyi Living Products Co., LTD» (Китай) своїми виробами вже захопила серця молоді в Китаї та Америці, Європі та Азії. Мережа покриття магазинів UPixel існує вже в багатьох країнах: Китай, США, Корея, Німеччина, Росія, Панама, Чехія, Нідерланди та багато інших! Нарешті UPixel в Україні!

В основі філософії бренду – занурення людини у світ творчості та мистецтва Pixel Art, де можна висловлювати свою самобутність, думки, почуття й настрої. Вам подобається створювати щось нове та креативне? Ви готові ділитися своїми творіннями з іншими? Трансформуйте будь-яку ідею в 8-бітну графіку або просто отримуйте задоволення від створення особливих образів!

Разом з виробами UPixel до творчого набору входить пакет з мозаїкою. На передній частині силіконова панель, на яку кріпляться пікселі, а варіанти малюнків можна знайти на офіційному сайті www.upixel.com