Корзина
192 отзыва

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заявки клиентов. Заказы и сообщения для компании, присланные с 15.05.2021 по 23.05.2021, будут обработаны позже. С 24.05.2021 компания продолжит работу в обычном режиме.

Ptenchik.in.ua

Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380966140339

Машинки на радиоуправлении Crazon

Іграшки на радіокеруванні нового покоління від бренду CRAZON - це мрія кожного хлопчиська і його батька. Ці радіокеровані машинки здатні долати перешкоди у вигляді каменів і піску, завдяки натуральним міцним покришкам. Пульт пістолетного типу зручно поміщається в руці і дозволяє контролювати машинку без додаткових зусиль.
Можна вибрати такі моделі:

  • Хижак
  • Динозавр
  • Король лісу
  • Міфічна істота

Кожна модель має спеціальну комплектацію, в яку включений пульт управління частотою 2.4 GHz, 1 li-ion акумулятор для машинки потужністю 7.4V і 1 USB-адаптер. Машинки на радіоуправлінні Кразон підійдуть для хлопчиків від 3 років і старше. Ви зможете грати з нею на траві, на твердих поверхнях, і навіть в бруді, тільки потім не забудьте добре відмити колеса! Подарувавши своєму синові цю радіокеровану машину, ви подаруєте справжній вибух емоцій. Запасіться батарейками для пульта, ваш хлопчина буде відчувати іграшку на знос з першого дня!